Home > O nás

Kdo jsme, kam kráčíme a naše filosofie

Cestování s námi

Jsme cestovní kancelář pro lidi, kteří rádi objevují neznámá místa. Jezdíme na místa, kam většina cestovních kanceláří nejezdí a nebo jsou neprávem opomíjená. Připravujeme cenově dostupné zájezdy pro lidi mladé věkem nebo duchem. Neděláme zájezdy do celého světa, specializujeme se na severské země, ale nebráníme se ani dalším výzvám. Naší cílovou skupinou jsou lidé, kteří mají rádi dobrodružství a aktivní dovolenou. Celkově jsou naše zájezdy vhodnou kombinací zážitku, poznání a dobrodružství.

Historie cestovní kanceláře

Na počátku stála cestovatelská vášeň, láska k horám a touha ukazovat lidem svět takový jaký je. V roce 2006 jsme poprvé vyjeli s partou do norských národních parků, do míst, kam se běžně nejezdí. Už tehdy jsme dokázali překonávat zažité hranice a stránky papírových průvodců. Po letech sbírání zkušeností jsme dali hlavy dohromady a do Norska jsme se vrátili s prvním zájezdem. Od té doby se naše nabídka stále rozšiřuje. U všech zájezdů se snažíme zachovat původní kombinaci objevitelské touhy, přátelství a lásky k přírodě.

Právní forma CK a koncese

Společnost vznikla v roce 2012 pod názvem Chomolungma s.r.o. (v překladu Mount Everest), na počátku roku 2013 pak byla přejmenována na CK HORY CZ s.r.o., splnila všechny podmínky pro udělení koncese pro provozování cestovní kanceláře a vstoupila do své první sezóny.

CK HORY CZ s.r.o., se sídlem Jesenný 258, 512 12 Jesenný, IČ: 248 54 573, DIČ:CZ24854573 je zapsána v obchodním rejstříku, vedeným Krajským soudem v Hradci Králové - oddíl C, vložka 32136. Koncese byla společnosti udělena dne 3. července 2013 Živnostenským úřadem města Semily.

Pojištění CK proti úpadku

CK HORY CZ s.r.o. je v souladu se zákonem č. 159/1999 Sb. pojištěna proti úpadku cestovní kanceláře. Od 29.4.2013 jsme pojištěni u Union pojišťovny: garanční list 2018, garanční list 2017, garanční list 2016, garanční list 2015, garanční list 2014, garanční list 2013

Zpracování osobních údajů

Nakládáme odpovědně s vašimi osobními údaji a dodržujeme v tomto ohledu v maximální míře zákon; jsme zaregistrovaní správci osobních údajů http://forms.uoou.cz/registration.aspx?id=91376 a dbáme v maximální možné míře na bezpečí dat našich klientů.

Pohled do "duše" cestovní kanceláře

Představte si, jak sedíte na vrcholu nějakého kopce nebo hory s lidmi, které máte rádi. Je tu klid a nádherné výhledy do údolí. Můžete jen sedět a vnímat nádherný svět kolem sebe. Konečně žádný spěch, vše se najednou zdá být jednoduché a vy vnímáte pouze svoji vlastní skutečnou podstatu. A večer, až se vrátíte do kempu v údolí, možná si připomenete, jak krásný je pohled na hvězdnou oblohu. Za pár dnů se vrátíte z dovolené a možná si při třídění fotografií vzpomenete i na vítr, který vám nepříjemně vál do obličeje, na déšť, ve kterém jste museli celý den pochodovat i na unavené nohy a ramena otlačená od batohu. Znovu si připomenete, jak báječně chutnalo teplé večerní instantní jídlo a jak bylo příjemné zachumlat se do spacáku. Ten hřejivý pocit, který budete mít v srdci, nikomu, kdo tohle nezažil, nevysvětlíte. Ale vám to nebude vadit, protože víte, že v horách načerpaná síla vám dodá novou energii, nadšení a radost ze života. Skutečné hory jsou pro nás nejen o nezapomenutelných zážitcích a přátelství, ale i o důvěře k druhým a pokoře. Na stejných hodnotách se snažíme stavět i vztah s vámi, je to naší podstatou.

Náš tým

Patrik Jakl

jednatel

Na stránce se pracuje …

Prosazujeme

Kvalitní horské zájezdy

Kvalitní horské zájezdy

Zájezdy děláme srdcem. Snažíme se přiblížit vám skutečnou krásu hor a vzdálených míst. Jedině v tom nacházíme smysl.

Skutečné dobrodružství

Skutečné dobrodružství

Nebojíme se dávat do programů neznámá a neprávem opomíjená místa. Jen tak lze zažít něco jedinečného.

Podporu komunit

Podporu komunit

Podporujeme místní komunity a obyvatele. Snažíme se dávat práci lidem, kteří si to zaslouží a nejde jim jen o peníze.

Přátelský přístup

Přátelský přístup

Chceme, aby jste se na našich zájezdech cítili jako na výletu s přáteli. Jen sdílené zážitky jsou ty skutečné.

Proč cestovat s námi

Cena

Připravujeme cenově dostupné zájezdy, většinou s nejnižší cenou na trhu.

Nebojíme se

Jezdíme na místa kam většina cestovních kanceláří nejezdí a jsou neprávem opomíjená.

Kvalita

Stavíme především na kvalitních a zkušených průvodcích nejlépe s mezinárodními licencemi UIMLA a UIAGM.

Nejsme pro každého

Přesto s námi jezdí hlavně mladí lidé nejenom věkem ale i duchem.

Odbornost

Pokud máme dělat naší práci dobře, nemůžeme jezdit do celého světa. Specializujeme se převážně na severské země, ale nebráníme ani dalším výzvám.

Historie

Jsme mladší cestovní kancelář, fungujeme 6. sezónu, ale máme více než 12 let zkušeností