Home > Vyberte si destinaci > Všechny zájezdy

Cestujeme dobrodružně

Nejsme ledajaká cestovka, snažíme se zemi objevovat takovou, jaká opravdu je. Některé vzdálenosti, které během cestování urazíme jsou stovky kilometrů dlouhé, a proto se snažíme i samotné cestování udělat dobrodružným, využívat místní dopravu a užívat si jejího ruchu. Poznávat místní lidi, jejich zvyky a kulturu. Poznávat neobjevená místa a užívat si tiše zvuky zvěře kolem nás. Důležité pro nás je, abychom i přes naši cestovatelskou vášeň nenarušovali životy místních obyvatel a jejich přírodu. Splynout je báječné!

Poznávací zájezdy s turistikou

Snažíme se, aby i obyčejné turistické zájezdy byly neobyčejné. Dopřejeme srdci perly navštívených zemí, ale i neprávem opomíjená místa. Nabídka zemí je velmi rozmanitá a proto si každý zájezd zaslouží individuální přístup a odlišný pohled na věc. V kulturách, kde v duších převládá divočina, se převážně věnujeme turistice a přírodním krásám země. V kulturách, kde historie je zakořeněná v srdci každého jedince, navštěvujeme historické památky a poklidná duševní místa. V kulturách, kde láska prochází žaludkem, se i my rádi necháváme unést místními pochoutkami.

Přechody hor

Hory jsou pro nás vším. Hory obdivujeme, hory respektujeme a ctíme. Čas, který trávíme na vícedenních přechodech, je pro nás smysluplný. Ticho, příroda kolem nás a vzdálená civilizace. Přespávání v divoké přírodě má kouzlo samo o sobě, natož když se sejde parta lidí se stejným zájmem – láskou k horám a přírodě. Společná večeře z ešusu, povídání před stanem a sledování hvězd. Takto vznikají skutečná přátelství na celý život.

Zájezdy 2020

Zájezdy s obsazenou kapacitou